Böyük Britaniya və Şimali İrlandiya Birləşmiş Krallığı Natali Travel Agency

Çexiya
Haqqımızda

«Natali Travel» şirk'ti 2010-cu ildə qurulmuş və Azərbaycan Turizm Nazirliyinin lisenziyası altında fəaliyyət göstərməkdədir.

Hər il minlərcə müştərini dünyanın fərqli bölgələrinə istirahət və gəzmək üçün göndəririk.

Bu gün, bir tur operatoru seçərkən, işinin mahiyyətini, şöhrət və güvənlilik dərəcəsinə diqqət etmək önəmlidir.

Yalnızca yıllarca test edilen iş ortaklarından seyahatler sunuyoruz ve hepimizin ana önceliğinin yükümlülüklerimizin sorumluluğunun olduğuna inanıyoruz.

Bizim için en büyük ödül bizi seçen ve bizi tanıdıklarına tavsiye eden turistlerimizin güvenidir. Arkadaş oluruz ve bu bizim işimizin en iyi değerlendirmesi!

Biz, 11'inin 9 iklim bölgesi olan ve her birinizle paylaşmaya hazır olduğumuz inanılmaz güzel Azerbaycan Cumhuriyeti'ni seviyoruz.

Sadece tur satmıyoruz, tavsiye ediyoruz ve tavsiye ediyoruz. Natali Travel çalışanları, düzenli olarak düzenlenen promotonal turlara, uzmanlık seminerlerine, sergilere, turizm alanında haber izlemeye, Azerbaycan ve bölgelerine, sağlık tesislerine, otellere, ilgi alanlarına ve kârlılığa dair kapsamlı bilgi verebilmektedir. Sizinle birlikte, yeni yollar geliştirerek, bireyi, aileyi, romantc'i ya da kurumsal tatilini planlamak için bir araya geldik. Seyahat asla çok geç değildir ve her zaman ilgilenir.

Yeni ülkeler ve insanlar, farklı bir kültür ve gelenek, hatta güneş ve gökyüzü farklıdır!

Olumlu duygular, yeni deneyimler ve «Natali Travel» ile birlikte Azerbaycan'ın renk mürekkeplerini keşfedin